Przejdź do treści

Przyjęcie w Ambasadzie Japonii, 20.02.2020

Na zaproszenie Ambasadora Japonii z okazji urodzin Jego Cesarskiej Mości odbyło się przyjęcie w Ambasadzie Japonii w którym wziął udział m.in. prezes Fundacji Heiwa. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, Senatu, Parlamentu, rządu oraz organizacji promujących współpracę polsko-japońską. Podczas spotkania prezes Salonu Przyjaciół Japonii prof.Ryszard Jabłoński zaprosił Jacka M. Kozłowskiego do przystąpienia do Salonu.

Więcej informacji na stronie Ambasady.