III Festiwal Japoński w Gdańsku
W sobotę 13 czerwca odbędzie się Festiwal Japoński W PJATK w Gdańsku. W ramach Festiwalu zapraszamy na spotkanie „Japonia w duchu ZEN. Opowieści i fotografie z podróży Agnieszki Kmieciak i Jacka M. KozłowskiegoSpotkanie odbędzie się o godz. 12.45 w Auli PJATK.









